Aktualności

Tym razem gościem talk show podczas 18. edycji Damskiego Wieczoru Niebanalnego, będzie zjawiskowa Magda Umer.

Ukłony dla Gospodarzy – Centrum Technologii Audiowizualnych i Partnerów Wieczoru – Dbaj o skórę / Soft Skin Dermaclinic, BMW Team Wrocław/Długołęka, Krakowska 31, BoConcept Wroclaw.

 

Rok 2016 zakończyliśmy eventem dla klientek mBanku we Wrocławiu.
Zaproszone Panie miały okazję skorzystać z usług specjalistów branży Beauty.

 

8. edycja cyklicznej wrocławskiej imprezy pod nazwą Damski Wieczór Niebanalny.

 

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w 8. edycji cyklicznej wrocławskiej imprezie pod nazwą Damski Wieczór Niebanalny.

Event ma charakter cyklicznego, sympatycznego spotkania w elitarnym gronie, przeważnie Kobiet, choć nie jest to regułą. To już ósma edycja wieczoru, który cieszy się dobra sławą i sporą frekwencją. Każda z Pań znajdzie tu przestrzeń dla siebie. Mamy stałą grupę bywalczyń, staramy się powiększać to wierne grono i po prostu dobrze się bawić. Spotykamy się zawsze w innym, ciekawym miejscu, poznajemy przy okazji Wrocław i promujemy gustowne i oryginalne miejsca:) Gościły u nas już Ilona Felicjańska, Mariola Bojarska-Ferenc, Krystyna Mazurówna i wiele innych ciekawych osobowości…

Zawsze rozmawiamy o istotnych dla nas sprawach, uczymy się od siebie, korzystamy wzajemnie z doświadczeń, zarażamy pasją.

Z czasem impreza przybrała formę talk show, które prowadzę. Staram się zapraszać ciekawe Kobiety, z pomysłem na siebie i apetytem na życie. Moi Goście dają coś od siebie, ale i wiele zyskują. Dla mnie nagrodą jest uśmiech, czynny udział zaproszonych w imprezie i pytanie, kiedy znowu się spotkamy. Tym razem 31 maja o 19.00 spotykamy się z Magdaleną Kumorek.